O Miejscówce słów kilka…

Kameralnie, klimatycznie, smacznie i zdrowo lub nie, jak zechcesz.
Więc jeśli chcesz niby tylko coś zjeść, wybierz tę Miejscówkę!

W głośnikach dobra muzyka i nieszablonowy wystrój wnętrza w kojącej kolorystyce. Siadasz na miękkim fotelu i jest Ci po prostu dobrze. Zza baru witamy Cię uśmiechem. Zawsze szczerym i życzliwym mimo gorszych dni. Tą samą życzliwością co z Tobą, dzielimy się z sobą nawzajem akceptując wszystkie nasze słabości. Wiedz, że jesteśmy różni i jesteśmy równi. Mamy różne historie, coś tam nam niedomaga, ktoś ma coś nie w pełni sprawne, na szczęście uzupełniamy się i gramy w jednej drużynie.

Poczujesz to od pierwszych chwil spędzonych z nami. To ciepło domowego ogniska, imitowanego przez opalany drewnem piec, z którego wychodzi najlepsza w okolicy włoska pizza. I te burgery usmażone tak jak lubisz z dodatkami poskładanymi w fantastyczne kompozycje smakowe.

Bez ściemy i bez zbędnej skromności. Szczycimy się tym co mamy, bo bazujemy na najwyższej jakości składnikach, nie mrozimy żywności, a to co serwujemy to nie tylko jedzenie na talerzu, ale całe nasze pasja i serce. A wszystko to w duchu Eko, choć z grzeszkami, wynikającymi z profilu naszej gastronomii.

Nasze drzwi są otwarte dla każdego. Masz ochotę na chwilę relaksu w samotności, wybierz kącik z książką, a do niej dobrą herbatę, z któregoś krańca świata. Chcesz spędzić czas na zabawie ze znajomymi, zarezerwuj stolik, zamówcie pizzę, burgsy, lemoniadę czy piwko i zagrajcie w planszówkę. A może romantyczny wieczór we dwoje? Lampka wina, ciepła zupa, deser? Potencjał Twoich dzieci łaknie atrakcji? O tak! Fartuch, czapka, wałek, kulka ciasta i dodatki to przepis na idealną pizzę z małych rąk własnych. A jeśli właśnie spieszysz się do pracy lub już w niej jesteś i chciałbyś zjeść domowy obiad, u nas co dzień inna propozycja obiadowa, z możliwością wyniesienia lub dowozu. Jak wszystko, na ciepło.

Jesteś alergikiem, weganinem, pasjonatem mięsożercą? Tak! Miejscówka także dla Ciebie, po równo.